همیشه در فیس بوک باشید بدون اینکه وارد آن شوید…

شاید شده است که وقتی در محل کار خود هستید و نمی توانید فیس بوک را از صفحه مرورگر خود باز کنید و مرتب سر بزنید که چه کسی پیغام گذاشته است یا چه کسی چه استتوسی بروز کرده است. خب می دانستید نرم افزار دسکتاپی نوشته شده است که دیگر نیازی به مروگر نخواهید داشت؟!


وقتی دوست شما استتوسی ارسال می کند ، کامنتی بر روی عکس شما میگذارد ، شما را تگ میکند یا برای یکی از دوستان خود کامنت یا رو دیوار و چیزی مینویسد این نرم افزار به شما اطلاع میدهد . میتوانید حتی از داخل همان نرم افزار کوچک استتوس های خود را نیز بروز کنید. اگه یادتان باشد یک نرم افزار مسنجر فیس بوک به شما معرفی کرده بودیم این هم کمی شبیه همان نرم افزار است.

این نرم افزار همچنین شما را از دعوت نامه های گروهی و درخواست دوستی جدید مطلع میکند . سازگاری فیس بوک دسکتاپ با سیسم عامل های ویندوز و مک از جمله قابلیت های منحصر به فرد این نرم افزار بشمار میآید .

کریس بیس یکی از مهندسانی است در شرکت ادوبی کار میکند سازنده این نرم افزار است که از “ای پی آی” فیس بوک در “ادوبی ایر” این برنامه را تولید کرده است. برای دانلود این نرم افزار اینجا کلیک کنید، برای دیدن این وب سایت بایستی آخرین نسخه فلش پلیر بر روی سیستم شما نصب باشد میتوانید از اینجا دریافت کنید و برای دریافت ادوبی ایر از اینجا دانلود کنید.

/// بروز شده :

اگر برای این برنامه مشکل دارید می توانید آن را بصورت مستقیم از اینجا دریافت کنید.

\\\

برگرفته از تارنمای عصر جوان

/ 0 نظر / 8 بازدید